Menadžment

Vesna Husić, rođena 21.jula 1975. godine u Dubokom Potoku. Po zanimanju profesorica Razredne nastave. Udata i majka dva sina. 27 godina u stalnom radnom odnosu u OŠ” Duboki Potok”. Kao jedna od najboljih učiteljica izvela je brojne generacije. U aprilu 2021.g. izabrana za direktoricu škole. U svom dosadašnjem mandatu ne pune dvije godine, veoma uspješno rukovodi školom. Kako je i sama istakla osnovnih joj je prioritet stvaranje boljih uslova za boravak i rad, kako nastavnom tako i nenastavnom kadru i naravno našim učenicima. Shodno tome realizovala je brojne projekte koji su doprinijeli ljepšem i ugodnijem ambijentu u kojem borave naši učenici i nastavnici. A takođe brojnim projektima je poboljšala i podigla na jedan viši nivo nastavni proces.